Zabezpečovací systém Ajax

Zapomeňte na bezpečnostní systémy minulosti

Bezdrátový alarm Ajax lze snadno rozšířit o detektory pohybu, požáru a zaplavení a také o relé pro vzdálenou správu elektrických spotřebičů.
Další komponenty Ajax můžete do systému přidat jednotlivě. Detektory Ajax lze v mobilní aplikaci připojit několika klepnutími.


Detektory oxidu uhelnatého

Detektory oxidu uhelnatého (CO) snímají ve vašem domě nebezpečnou hladinu tohoto bezbarvého plynu bez zápachu. Nákup detektoru oxidu uhelnatého s digitálním displejem vám usnadní sledování úrovní CO ve vaší domácnosti. Budete upozorněni sirénou nebo hlasem pro případ, že by u vás byly zjištěny nebezpečné úrovně oxidu uhelnatého.

Detektory oxidu uhelnatého

Senzory oxidu uhelnatého jsou určeny pro monitorování prostor s možností potenciálního výskytu a ohrožení tohoto smrtelného plynu.
V případě zjištění zvýšené hladiny oxidu uhelnatého spustí detektor oxidu uhelnatého zcela automaticky poplach (alarm o síle 85 dB) a pomocí LED signálek začne opticky indikovat nebezpečí ve snaze upozornit na možné ohrožení.
V nabídce Kidde naleznete rovněž detektory CO i do velmi vlhkých prostor.


Detektor oxidu uhelnatého Kidde

Detektory oxidu uhelnatého

Bez varování se oxid uhelnatý může dostat do těla a rychle se stát životu ohrožujícím. Výběr správného detektoru oxidu uhelnatého vám může pomoci zachránit život a domov.

Hlásič požáru Kidde

Hlásiče požáru a kouře

Detektor kouře či kouřový alarm je zařízení, které detekuje kouř a ohlásí zvukový nebo vizuální poplach v případě hrozby vzniku možného požáru. Většina detektorů kouře má optickou detekci.

Detektor kombinované Kidde

Kombinované detektory

Kombinované detektory vám pomohou identifikovat více než jeden nebezpečný prvek ve vaší domácnosti.

  • Kombinované detektory.
  • Hlásiče požáru a kouře.
  • Detektory CO (oxid ...
  • Akce - požární ...

Kontaktní informace

Provozovatel internetového obchodu:

SAFE HOME europe s.r.o.

IČ: 28597991

DIČ: CZ28597991

Společnost je zapsána v OR vedeného Krajským
soudem v Ostravě oddíl C, vložka 44169


Provozovna, showroom, sklad:

Čechova 1005/4

Otevírací doba

pondělí - pátek

8.30 - 12.00 / 12.30 - 16.00

sobota / neděle

zavřeno

Expedice, objednávky: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: (+420) 581 222 262

Obchodní oddělení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: (+420) 775 730 542

Technická podpora - servis: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel: (+420) 734 573 650

Účetní oddělení: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bankovní spojení:
Účet společnosti je vedený u Raiffeisenbank
Číslo účtu: 231681798/5500
Informace pro mezinárodní platební styk
IBAN: CZ3855000000000231681798
BIC / SWIFT: RZBCCZPP
Pobočka: Raiffeisenbank, Komenského 758/11, 750 02  Přerov

Adresa centrálního skladu a servisu pro zasílání reklamací a vracení zboží:

Havlíčkova 1113/47, 75002 Přerov

Všechny zásilky musí nést iniciály odesilatele a příjemce a námi přidělené autorizační číslo. Autorizační číslo vám na vyžádání přidělí na naší zákaznické lince: (+420) 581 222 262 náš pracovník nebo vám jej zašleme emailem. Zásilky bez přiděleného autorizační čísla nemusí být úspěšně doručeny a odesilatel nebude oprávněn domáhat se jakéhokoliv dalšího nároku spojeného s nepřevzetím nebo nedoručením zásilky nebo z něj vyplývajícího plnění.

Dodavatel požárního, elektronického a mechanického zabezpečení

Eshop SAFE europe nabízí nejnovější technologie v oblastni požárního zabezpečení, DETEKTORY OXIDU UHELNATÉHO, HLÁSIČE POŽÁRU A KOUŘE a rovněž produkty elektronického zabezpečení (EZS), DOMOVNÍ ALARMY, DOMOVNÍ VIDEOTELEFONY, kamerové systémy, záznamová zařízení pro zabezpečení objektů.

Detektory oxidu uhelnatého

Eshop SAFE europe nabízí nejnovější technologie v oblastni požárního zabezpečení, DETEKTORY OXIDU UHELNATÉHO, HLÁSIČE POŽÁRU A KOUŘE a rovněž produkty elektronického zabezpečení (EZS), DOMOVNÍ ALARMY, DOMOVNÍ VIDEOTELEFONY, kamerové systémy, záznamová zařízení pro zabezpečení objektů.

Videotelefony Veria

Prověřená kvalita

Pouze kvalitní a certifikovaný detektor oxidu uhelnatého (dle norem ČSN), či hlásič požáru Vás ochrání před nebezpečnými riziky otravy oxidem uhelnatým a kouřem. V oblasti elektronického zabezpečení objektů si vybírejte sety ZABEZPEČENÍ AJAX a komponenty Ajax tohoto alarmu.

Videotelefony Veria

Domovní videotelefony Veria

V oblasti domovních videotelefonů nepřehlédněte TOP modely VIDEOTELEFONŮ VERIA s jasným a živým obrazem a možností připojení dalších kamer a tím rozšíření dohledového prostoru. V nabídce naleznete rovněž novinky domovní videotelefon se vstupní stanicí Veri 230.