SAFE europe

Komfortní dopravaRYCHLÉ DORUČENÍ/na druhý den

100% Money Back Guarantee99% ZBOŽÍ NA SKLADĚ

secureBEZPEČNÁ PLATBA

eqc 2011 cb  OVĚŘENÝ NÁKUP U NÁS

Ostatní nakoupili

VERIA 7907 autonomní set kompatibilní s GSM alarmem

Jednoduchý domovní alarm VERIA 7907. Kompaktní autonomní zabezpečovací systém. Komunikace všech komponentu je zajišťována zcela bezdrátově prostřednictvím přenosu bezdrátového signálu s unikátním kódovacím protokolem VERIA.
Kód produktu: veria-7907-k
Vaše cena s DPH: 3.860 Kč
dotaz.png
Popis

Autonomní set EZS VERIA 7907


VERIA nabízí jednoduchý a kompaktní zabezpečovací systém.
Komunikace všech komponentů je zajišťována zcela bezdrátově prostřednictvím přenosu bezdrátového signálu s unikátním kódovacím protokolem VERIA.


Sestava se skládá:

    • 1 ks VERIA - 10403 - Bezdrátová venkovní / vnitřní siréna s duálním zábleskovým majákem a záložním akumulátorem napájená z el. sítě 230V
    • 1 ks VERIA - 8207P - PIR detektor pohybu s navrženou maskou a integrovaným obvodem s DMT technologií
    • 1 ks VERIA – 9102 - Bezdrátový magnetický kontakt
    • 2 ks VERIA - 1101 - Bezdrátový inteligentní dálkový ovladač se 6 tlačítky
    • Včetné všech baterií a adaptérů nutných k provozu

 

Autonomní EZS VERIA slouží k okamžitému varování v případě napadení objektu.
Na rozdíl od klasického zabezpečovacího systému vybaveného ústřednou EZS, která nabízí celou řadu funkcí, nastavení a uzpůsobení celého systému potřebám uživatele a zabezpečení objektu včetně informačních hlášení o poplachu na telefon uživatele, jsou určeny autonomní EZS sestavy VERIA pouze pro lokální varování spuštěním sirény.
Díky dvousměrným sirénám VERIA s procesorem je možné vytvoření autonomního EZS, který umožňuje vzájemnou komunikaci a spárování až s 15 bezdrátovými zařízeními série VERIA Panther tzn., že základní sestavu lze volně rozšířit podle potřeb uživatele o další komponenty.

Jednotlivé komponenty stačí spárovat se sirénou dle přiložené příručky, rozmístit a namontovat. Pak už jen stačí EZS zapnout prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).

V případě narušení dojde k okamžitému spuštění poplachu prostřednictvím akustické sirény a blikání jejího majáku. Poplach bude znít několik minut nebo do té doby než bude EZS vypnut prostřednictvím dálkového ovladače (klíčenky).


Autonomní EZS VERIA lze také použít pro přivolání pomoci například seniorů, postižených, nemohoucích nebo vážně nemocných. Po stisknutí SOS tlačítka tísně na dálkovém ovladači (klíčence) dojde rovněž ke spuštění akustické sirény a blikání jejího majáku.

Autonomní EZS VERIA nabízí rychlou montáž a jednoduchou obsluhu. Jsou levným a účinným způsobem ochrany před většinou narušitelů, kteří po spuštění akustické sirény EZS zanechají svého počínání a raději utečou. Autonomní EZS VERIA jsou efektivním nástrojem elektronického zabezpečení především ke střežení majetku nižších hodnot, v obytných zónách, kde mohou snadno upozornit na páchání trestného činu.


Bez ústředny EZS nebo S-DVR řady Panther není tato sestava vhodná pro zabezpečení majetku vyšších hodnot.

 

Více informací se dozvíte na stránkách výrobce VERIA

 

Více informací se dozvíte na stránkách výrobce VERIA

VÝROBCI A DODAVATELÉ

kidde       detectagas 30       fireangel    firstalert 30

gloria 30        safe home 30         veria mini        radal logo modry

 

RYCHLÝ KONTAKT

objednavka

Příjem objednávek : +420 581 222 262

Email: info@safeeurope.cz

Navštivte Safeeurope.cz u ShopMania

Stručně o Safe europe

Eshop SAFE europe nabízí nejnovější technologie v oblastni požárního zabezpečení, detektory oxidu uhelnatého, hlásiče požáru, ale i produkty elektronického zabezpečení (EZS), alarmy, domovní videotelefony, kamerové systémy, záznamová zařízení pro zabezpečení objektů.

Kontakty

+420 581 222 262

info@safeeurope.cz
www.safeeurope.cz

Havlíčkova 1113/47
750 02  Přerov, Česká republika